Remeselné pivo - D´Ábel. Nový člen našej rodiny. - Pivovar U Ábela Menu Všetky novinky Back
 

Remeselné pivo – D´Ábel. Nový člen našej rodiny.

Lepšie sme to načasovať ani nemohli. Nové silné a tmavé remeselné pivo uvádzame v piatok. V piatok trinásteho. Chuťový dojem je zamatovo plný. Naozaj kvalitne vyladený kúsok.

Remeselné pivo z Rače

S hrdosťou oznamujeme, že dnes uzrelo svetlo sveta naše nové pivo. Baltic Porter z „čeľade“ vrchne kvasených pív. Tento špeciálik v našom portfóliu chýbal. Je to tmavé silné remeselné pivo, ktoré sa na zimné obdobie naozaj neskutočne hodí. K dispozícii je na výčape a samozrejme aj vo fľašiach s objemom 0,33l. Čapované si môžte lognúť v pohode u nás, rovnako aj fľaškové, ale kľudne môžte využiť aj náš nový eshop

remeselné pivo,Craftbeer, Baltic porter, beer Bratislava, U Ábela

Baltic Porter – D´Ábel

Toto pivo nepite. Toto pivo vychutnávajte. Po dúškoch. Pretože po každom dúšku sa vnemy budú meniť. Najprv pražená káva s čokoládou, potom sušené slivky a aj iné tmavé ovocie a napokon príde sila dobre vyzretého „portského“ Celkový dojem bude plný, zamatový.

Pivo je predstaviteľom kategórie „baltic porter“. Je to nápoj vyrábaný z vody, jačmenných sladov, chmeľu a pivovarských kvasiniek pre vrchné kvasenie. Aj vďaka použitiu dvakrát praženého karamelového sladu má pivo temne medenú farbu, hustú penu a chuť sladovo sladkú. Plnosť chute je vysoká, rezkosť vyššia, horkosť nižšia.

Obsah alkoholu v pive je 8,O% objemových, horkosť cca 23 IBU /International Bittering Units/

Momentálne čapujeme denne od 16 do 22, cez víkendy už od 12 do 22. Na terase Vás okrem kvalitného piva a alkoholu zohrejú aj vykurovacie hríby a deky, takže pohoda, klídek a Ábel vládnu Rači.

Nový eshop

Nedávno sme konečne spustili aj eshop, takže smelo nakupovať, Vianoce sa nezadržateľne blížia.

Kde nás
nájdete?

pondelok 16:00 - 22:00
utorok 16:00 - 22:00
streda 16:00 - 22:00
štvrtok 16:00 - 22:00
piatok 16:00 - 0:00
sobota 13:00 - 0:00
nedeľa 13:00 - 22:00

+421 948 438 257